Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Incident pranë Parlamentit! Një person hyn me forcë dëmton traun me makinë (DETAJE)

Incident pranë Parlamentit! Një person hyn me forcë dëmton

Një incident ka ndodhur pak më parë pranë Kuvendit në Tiranë, ku një person është futur me makinë brenda në oborr, duke dëmtuar traun.

Gazetarja Dorjana Bezat mëson se personi ende i paidentifikuar po tentonte të parkonte mjetin e tij brenda territorit të Kuvendit por nuk është lejuar nga garda.

Paraprakisht dyshohet se ai kurohej me ilaçe depresioni dhe ende nuk dihet shkaku i incidentit.

Personi është shoqëruar pranë komisariatit nr.1 në Tiranë për veprimet e mëtejshme./ Top Channel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore