Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Incident në Fier/ LSI vendos banerin në bulevard, kandidatët përplasen me policinë

Incident në Fier/ LSI vendos banerin në bulevard, kandidatët

Vendosja e një baneri të LSI-së në bulevardin kryesor të qytetit të Fierit ka sjellë përplasjen e kandidatëve të kësaj force politike me policinë.

Heqja e banerave vjen në një kohë kur në bulevard bëhen përgatitje për mbylljen e fushatës elektorale të kryeministrit Edi Rama.

Kejdi Mehmeti, Arben Cuko dhe disa mbështetës të LSI kanë kërkuar të kontaktojnë më përfaqësues të bashkisë, ndërkohë që nuk janë lejuar nga policia bashkiake të hyjnë në ambientet e bashkisë.

Incident në Fier/ LSI vendos banerin në bulevard, kandidatët

Incident në Fier/ LSI vendos banerin në bulevard, kandidatët

Incident në Fier/ LSI vendos banerin në bulevard, kandidatët

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore