Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Krimin e kisha planifikuar, armën e rallë e mora..."/ Flet Floriani, 17-vjeçari që vrau në Lezhë për hakmarrje

"Krimin e kisha planifikuar, armën e rallë e mora..."/ Flet

Florian Përvathi, 17-vjeçari që ekzekutoi me armë zjarri në oborrin e banesës Lekë Lekgjonajn, ka dhënë dëshminë e tij lidhur me ngjarjen.

Ai ka treguar se krimin e kishte planifikuar prej kohësh dhe se armën kishte një vit që e kishte marrë.

"Vrasjen e kisha paramenduar, armën e mora që para një viti," tha ai.

I riu jetim qëlloi për vdekje 65-vjeçarin Lekgjonaj, pasi 13 vite më parë i vëllai i këtij të fundit i vrau të atin para syve, kur Floriani ishte vetëm 4 vjeç.

Ndërsa e ëma e tij nga dhimbja pak kohë më vonë piu helm për t'u vetëvrarë. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore