Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

I tha burrit se do vetëvritej/ Detaje nga ngjarja e rëndë, 55-vjearja ishte në depresion, u hodh në lumë... (EMRI)

I tha burrit se do vetëvritej/ Detaje nga ngjarja e rëndë,

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Skrapar, ku një 55-vjeare u gjet e mbytur në ujërat e lumit në Rehovë.

Sipas njoftimit të policisë, Sheqere Llahi është vetëvrarë, ndërsa mësohet se këtë gjë e kishte paralajmëruar, duke ia rrëfyer edhe bashkëshortit. Denoncimi për zhdukjen e saj është bërë nga bashkëshorti ë datë 21 dhe trupi i pajetë i 55-vjeçares është nxjerrë nga uji sot.

Sipas policisë, ajo prej disa kohësh kishte shfaqur shenja depresioni, dhe në vazhdimësi ishte shprehur se do të mbytej në lumë.
Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore