Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

I riu nuk 'zë mend'/ Policia e kërkonte për grabitjen e para 3 ditëve, kush është 21 vjeçari që grabiti farmacinë sonte në Tiranë

I riu nuk 'zë mend'/ Policia e kërkonte për grabitjen e

Detaje të reja janë mësuar nga grabitja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burime bëjnë me dije se autori dyshohet se ka përdorur një pistoletë lodër.

Bazuar në pamjet e kamerave të sigurisë, autori që arriti të grabiste 200 mijë lekë të vjetra nga farmacia, dyshohet se është shtetasi Kristi Çinasi, autori i shpallur në kërkim për grabitjen e para tre ditëve në zonën e Brrylit në kryeqytet, ku pre ra një institucion financiar i kredidhënies.

Sipas Policisë, në të dy grabitjet është ndjekur e njëjta skemë.

Njoftimi për ngjarjen

Informacion paraprak

Më datë 26.01.2021, rreth orës 20:13, në rrugën “Bardhok Biba”, një person ende i paidentifikuar dyshohet se nën kërcenimin e armës ka vjedhur në një farmaci.

?Sherbimet e Policisë menjeherë kanë ngritur pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës në afërsi të vendit të ngjarjes me sherbime të shtuara.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për fiksimin e çdo prove që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore