Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tërmeti që "lëkundi" veriun e Shqipërisë! Detajet: Ja ku ishte epiqendra

Tërmeti që "lëkundi" veriun e Shqipërisë!

Detajet nga tërmeti me magnitudë 4.7 ka lëkundur vendin tonë pak më parë. Sipas EMSC, epiqendra ka qenë në afërsi të Podgoricë, ndërsa lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.7 të shkallës Richter dhe janë ndjerë edhe në Shkodër.

Thellësia e goditjes ka qenë vetëm 10 kilometër, që ka bërë që lëkundjet të ndjehen shumë.

Termeti i fortë ka shkaktuar panik te qytetarët, ndërsa ende nuk dihet nëse ka shkaktuar dëme apo të lënduar.

Tërmeti që "lëkundi" veriun e Shqipërisë!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore