Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

I preu kokën nënës, 44-vjeçari jep dëshminë shokuese: S'pendohem, një ditë do ndodhte

I preu kokën nënës, 44-vjeçari jep dëshminë

Pas ngjarjes horror që tronditi qytetin e Pogradecit dhe jo vetëm ku një 44-vjeçar vrau në mënyrë makabre nënën e tij, autori ka folur në polici rreth ngjarjes. 

Në fjalët e tij nuk ka asnjë shenjë pendese, madje thotë se do të ndodhte një ditë ose një tjetër.

"Nuk pendohem. Kjo do të ndodhte një ditë. Amanet vajzën dhe vëllain, ja lë shtetit amanet," është shprehur Olsi Çekiçi.

Burime nga grupi hetimor për Gazetën Shqip bëjnë me dije se edhe vetë autori ka pësuar dëmtime në pjesën e ballit.

Ka qenë shumë i qetë edhe gjatë kohës që ka bërë deklarimin. Mësohet se vëllai i tij është paratetraplegjik.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore