Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Atentati/ Preng Gjini humb dy gjymtyrët, ja kush është italiani që mbeti i plagosur (FOTOT-EMRAT)

Atentati/ Preng Gjini humb dy gjymtyrët, ja kush është italiani

Drejtori i Spitalit të Traumës, Arben Zenelaj thotë se gjendja shëndetësore e Preng Gjinit është e rëndë.

Ai konfirmoi se po i nënshtrohet një operacioni, teksa shton se po lufton për jetën.

Gjini mbeti i plagosur rëndë gjatë një atentati që u organizua pasditen e sotme në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranës.

Shpërthimi ishte aq i fuqishëm saqë u dëgjua në një lagjesh të kryeqytetit, ndërsa automjeti thuajse është i shkatërruar.

Sipas informacioneve, Gjini ka humbur të dyja gjymtyrët.

Ndërkohë është mësuar edhe identiteti i italianit të plagosur aksidentalisht. Ai quhet Silvano Barbadoni dhe ishte në ure kur ndodhi shperthimi i telekomanduar.

Atentati/ Preng Gjini humb dy gjymtyrët, ja kush është italianiAtentati/ Preng Gjini humb dy gjymtyrët, ja kush është italiani Atentati/ Preng Gjini humb dy gjymtyrët, ja kush është italiani

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore