Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"I pashë të tria në tokë"/ Fqinji rrëfen ngjarjen e tmerrshme në Fushë-Arrëz: Njëra ishte e ftohtë akull, vajza tjetër kishte ardhur me pushime

"I pashë të tria në tokë"/ Fqinji rrëfen

Një ngjarje e rëdnë tronditi Shqipërinë ditën e sotme ku ku nëna bashkë me dy vajzat e saj në Fushë-Arrëz humbën jetën pasi ranë në kontakt me energjinë elektrike.

Për tragjedinë, ka folur fqinji i familjes, Gjon Zeka i cili rrëfen sesi i gjeti të pajeta dy vajzat dhe nënën e tyre brenda banesës.

“I pashë të tria pa ndjenja dhe njërën prej tyre e kapa me dorë dhe ishte shumë e ftohtë akull dhe aty besova se kanë ndërruar jetë. Ka qenë një nga familjet më të respektuara. Njëra vajzë ishte me shkollë të lartë erdhi në banesë si ditë pushimi. E ëma sa ka ardhur nga puna, kur ka gjetur vajzën të vdekur në tualet, duket se ka tentuar ta kapë dhe ka vdekur edhe ajo. Shumë e rëndë”, ka thënë ai për mediat.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore