Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tërmeti në Shqipëri, ja sa janë regjistruar gjatë gjithë natës

Tërmeti në Shqipëri, ja sa janë regjistruar gjatë

Vendi jonë është përfshirë nga një “breshëri” tërmetesh me epiqendër në zonën e Klosit.

Bëhet e ditur se nga ora 20:30 e mbrëmjes së djeshme deri në orën 06:36 të mëngjesit të sotëm janë regjistruar 7 tërmete.

Gjithashtu mësohet se tërmetet kanë qenë të lehtë duke filluar nga 2 deri në 3.5 righter.

Lëkundjet janë ndjerë në Dibër dhe në Tiranë, por fatmirësisht nuk kanë shkaktuar dëme.

Tërmeti në Shqipëri, ja sa janë regjistruar gjatë

Tërmeti në Shqipëri, ja sa janë regjistruar gjatë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore