Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Krimi në Peqin/ Viktima, Prokuroria: I ekzekutuar me dy plumba (video)

Krimi në Peqin/ Viktima, Prokuroria: I ekzekutuar me dy plumba (video)

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 45-vjeçarit në Peqin, trupi i pajetë i të cilit u gjet në afërsi të lumit Shkumbin.

Viktima ka dy plagë me armë zjarri, përkatësisht një pas shpinës dhe një anësore nga brinjët.

Nga të dhënat e para nga Prokuroria, 45-vjeçari dyshohet se është vrarë mëngjesin e kësaj të diele ose mbrëmjen e kaluar, por jo më herët.

Ende nuk është bërë identifikimi i viktimës, por deri më tani dyshohet se nuk ishte banor i Peqinit. 

Policia ka ngritur grupe kontrolli në të gjithë zonën me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit.

  

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore