Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, SPAK zbulon bashkëpunëtorët

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, SPAK zbulon bashkëpunëtorët

Prokuroria po zhvillon një operacion ku ka lëshuar disa urdhërarresti.

Sipas burimeve për mediat bëhet me dije se deri më tani Prokuroria e Poscame ka lëshuar 5 urdhër arreste, 4 prej të cilave janë ekzekutuar. Nën drejtimin e prokurorit Adnan Xholi, SPAK thotë se ka zbuluar rolin e organizatorëve në këtë atentat.

Mes të arrestuarve është edhe Akil Nerjazi, i cili disa muaj i shpëtoi një atentati mafioz me snajper.

Burime po ashtu bëjnë me dije se bëhet fjalë për një procedim penal të regjistruar më herët dhe urdhër-arrestet vijnë pas rrëfimit të një bashkëpunëtori të drejtësisë. Pritet që SPAK të dale me njoftim zyrtar lidhur me këtë operacion. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore