Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

I la rrugën të lirë Belind Këlliçit/ "Shpërthen keq" Evi Kokalari ndaj Alimehmetit: La në baltë demokratët dhe bëri pazare me...

I la rrugën të lirë Belind Këlliçit/

Aktivistja Evi Kokalari ka reaguar mbrëmjne e sotme duke sulmuar Ilir Alimehmetin me anë të një postimi në rrjetin e saj social. 

Kjo deklaratë e Kokalarit vjen pas dorëheqjes nga gara të mjekut të njohur duke lënë kandidat për zgjedhjet e 14 majit Belind Këlliçin.


“Boll e klasifikuat si 'me mënd’ lëvizjen e Alihmemetit.

Alihmemeti u votua pikërisht sepse demokratët nuk duan Kellicin dhe politikanin medioker të formuar në 30 vitet e fundit.

Alihmemeti la në baltë të gjithë ata demokratë dhe shqiptar që më në fund kishin shpresë tek diçka ndryshe.


Me pak fjalë, Alihmemeti bëri pazar me Kellicin.

Eshte kaq e thjeshtë!!” shkruan Evi Kokalari.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore