Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

I këputi këmbën me makinë/ 19-vjeçari që përplasi 30-vjeçaren është djali i Erzen Breçanit (FOTO)

I këputi këmbën me makinë/ 19-vjeçari që

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e kësaj të enjte në Tiranë, ku u plagos rëndë një 30 vjeçare. 

Sipas ABCnews, shoferi që shkaktoi aksidentin është 19-vjeçari Jehon Breçani, djali i ish-drejtuesit të policisë së shtetit, Erzen Breçani.

Ai humbi kontrollin e “Benz-it”, duke devijuar nga rruga dhe duke përplasur një 30-vjeçare, që ishte në trotuar.

Për shkak të goditjes shumë të fortë, 30-vjeçares iu pre njëra këmbë.

Ajo u fut me urgjencë në sallën e operacionit dhe është në gjendje të rëndë për jetën.

I këputi këmbën me makinë/ 19-vjeçari qëI këputi këmbën me makinë/ 19-vjeçari qëI këputi këmbën me makinë/ 19-vjeçari që

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore