Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

I infektuar me Covid, dërgohet me urgjencë në Turqi shefi i ORL në QSUT

I infektuar me Covid, dërgohet me urgjencë në Turqi shefi i ORL

Shefi i Shërbimit të Otorinolaringologjisë në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", në Tiranë, dr. Besim Boçi, raportohet se është dërguar me urgjencë në një spital në Turqi.

Sipas “Dosja.al”, dërgimi i Boçit në Turqi është bërë për shkak të rëndimit të gjendjes së tij pas infektimit me COVID-19.

Raportohet se shefi i ORL shoqërohet edhe nga mjeku i Infektivit, Pëllumb Pipero. Është e paqartë si dhe ku është infektuar doktor Boçi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore