Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tërmeti i fortë godet veriun e vendit, lëkundjet ndjehen deri në Prizren

Tërmeti i fortë godet veriun e vendit, lëkundjet ndjehen deri

 

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Shqipëri dhe Kosovë rreth orës 22:40 minuta.

Tërmeti, sipas qendrës mesdhetare sizmiologjike ka qenë me epiqendër rreth 17 kilometra në verilindje të qytetit të Pukës, në një thellësi prej 2 kilometrash.

Cektësia e tërmetit ka bërë që lëkundjet të ndjehen 4.3 të shkallës Rihter në Shkodër, Prizren e Pukë.

Nuk ka raportime për dëme materiale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore