Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dhunimi i Berishës/ Reagon për herë të parë Rama: S'do jetë kurrë një mjet...

Dhunimi i Berishës/ Reagon për herë të parë Rama:

Kryeminstri Edi rama ka reaguar për dhunimin e kreut të PD, Sali Berisha, duke dënuar dhunën dhe kërkuar hetim për ngjarjen.

Nëpërmjet një reagimi nga zyra e shtypit, thuhet se dhuna s’ka qenë, s’është e s’do jetë kurrë një mjet për të adresuar çfarëdo çështje apo shqetësimi.

“Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dënon pa asnjë ekuivok aktin e pajustifikueshëm e të patolerueshëm të dhunës mbi organizatorin dhe udhëheqësin e protestës së sotme! Dhuna s’ka qenë, s’është e s’do jetë kurrë një mjet për të adresuar çfarëdo çështje apo shqetësimi dhe kushdo e përdor këtë mjet duhet të përballet me të gjithë forcën e ligjit”, shkruhet në reagimin e përcjellë nga zyra për shtyp e Kryeminstrisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore