Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Krimi horror në Gramsh/ Vrau gruan dhe vëllain me sëpatë, del i qetë sot para gjykatës 80-vjeçari

Krimi horror në Gramsh/ Vrau gruan dhe vëllain me sëpatë,

Ka dalë sot para gjykatës 80-vjeçari i cili kreu krimin makabër në Gramsh.

Xhevit Sinani vrau me sëpatë gruan 72-vjeç Zegjine Sinani dhe vëllain 72-vjeç Shaqir Sinani.

Pas krimit të rëndë ai ka dhënë dëshmi të ndryshme për autoritetet. Ndërsa rezultoi se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore