Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tërmeti "godet" sërish Shqipërinë, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë (Epiqendra+Magnituda)

Tërmeti "godet" sërish Shqipërinë, lëkundjet

Territori shqiptar është tronditur sërish nga lëkundje tërmeti duke pasuar ato të mbrëmjes së kaluar, këtë herë me një intensiteti prej 3.7 ballësh sipas EMSC.

Sakaq, bëhet me dije se epiqendra e lëkundjeve ndodhet 30 kilometra larg Tiranës dhe 0 kilometra larg Bulqizës me thellësi 2 kilometra.

Tërmeti "godet" sërish Shqipërinë, lëkundjet

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore