Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

I djersitur dhe me këmishë të zbërthyer/ Rama siç nuk e keni parë asnjëherë, seanca për Portin e Durrësit e sfilit

I djersitur dhe me këmishë të zbërthyer/ Rama siç nuk

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar pas seancës në Kuvend një foto të tijën në rrjetet sociale.

Kreu i qeverisë shfaqet i lodhur dhe i djersitur pas një fjalimi të gjatë në parlament.

Krahas fotos Edi Rama shkruan: “Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për #Durrësin2030”.

Rama më herët foli për projektin e Portit të Durrësit për të cilin tha se do të jetë porta më e rëndësishme hyrëse nga deti e të gjithë Ballkanit Perëndimor.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore