Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Humbje e madhe për mjekësinë shqiptare, ndahet nga jeta doktori i njohur

Humbje e madhe për mjekësinë shqiptare, ndahet nga jeta doktori i

Mjekësia shqiptare ka pësuar një tjetër humbje të rëndë në radhët e saj. Ditën e sotme është ndarë nga jeta një emër i njohur i bluzave të bardha, Doktor Jorgo Kosta.

Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të Doktor Jorgos e ka dhënë Erjon Dasho, i cili përmes një njoftimi në Facebook, ka shprehur dhe ngushëllimet për këtë humbje të madhe.

Postimi i Dashos:

Kur largohen njerëz dhe profesionistë si Dr. Jorgo Kosta, humbasin vlera të pazëvendësueshme të mjekësisë shqiptare. Të qoftë dheu i lehtë, doktor, dhe qofsh përherë i kujtuar!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore