Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Hë si u gdhive xhaxha?” I moshuari “kapet mat” nga policët, teksa vadiste hashashin në tokën e tij (Video)

“Hë si u gdhive xhaxha?” I moshuari “kapet mat” nga

Një i moshuar në jug të vendit është arrestuar në flagrancë teksa ishte duke vaditur kopshtin. Por në kopshtin e tij nuk kishte mbjellë zarzavate ashtu siç ndodh zakonisht, por disa parcela me kanabis. Në një video të publikuar në media, një i moshuar kapet mat nga punonjësit e policisë, teksa ishte duke vaditur bimët me hashash. Kur policia e kap duke vaditur, i moshuari trembet pasi punonjësit e policisë e pyesin “hë si u gdhive”.

Në këtë moment, i moshuari hedh zorrën e ujit me të cilën ishte duke ujitur dhe arrestohet nga policia e cila më pas asgjeson edhe lëndën narkotike.

Video e marrë nga Fax

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore