Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Hapni kutitë”/ Presidenca thirrje të fortë për zgjedhjet

“Hapni kutitë”/ Presidenca thirrje të fortë për

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka bërë thirrje të hapen kutitë e votimit. Nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook”, ai apelon që çdo shkelje dhe manipulim të evidentohet me qetësi deri në fund të procesit.

Postimi i tij

Zero vëmendje ndaj Parlamentit me Zero opozitë.

Ndryshimi është brenda në kuti.

Hapni kutitë! Numëroni dhe rinumëroni me transparencë çdo votë sipas Kodit Zgjedhor.

Çdo shkelje dhe manipulim të evidentohet me qetësi deri në fund të procesit!

Shqiptarëve nuk mund t’ju grabitet kurrsesi vota dhe vullneti i shprehur përmes saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore