Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Hapet për pak ditë/ Rama nxjerr pamjet dhe tregon si do quhet aeroporti i Kukësit (VIDEO)

Hapet për pak ditë/ Rama nxjerr pamjet dhe tregon si do quhet

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar se aeroporti i ri në Kukës i cili do të hapet së shpejti do të quhet aeroporti Ndërkombëtar Zayed - Flatrat e Veriut.

Kështu ka bërë me dije kryeminstri Edi Rama  teksa ka publikuar një video nga aeroporti i cili mendohet të hapet brenda këtyre ditëve.

“Aeroporti i Kukësit për pak ditë do të hapë dyert për uljen e parë të Air Albania-s me çunat e Kukësit që do vijnë nga Londra të seleksionuar në bazë të numrit të sharjeve dhe të përqeshjeve që më kanë bërë mua kur thoja që do bëjmë Aeroport në Kukës”, është shprehur më herët Rama.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore