Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Hape mikrofonin!”/ Berisha kërkon fjalën në Kuvend, shikoni ç'bëjnë deputetët e Rithemelimit

“Hape mikrofonin!”/ Berisha kërkon fjalën në Kuvend,

Teksa ish-kryeministri Sali Berisha kërkonte të merrte fjalën në sallën e Kuvendit për të replikuar me kryeministrin Edi Rama, kryeparlamentarja Lindita Nikolla nuk ia ka lejuar.

Ndonëse Nikolla i përsëriti disa herë se këtë herë nuk kishte vend për replikë, pasi Rama nuk i kishte përmendur emrin, Berisha këmbënguli që të hapej mikrofoni.

Këtë gjë kërkuan edhe deputetë të tjerë të PD-së, pjesë e Rithemelimit të Berishës, siç ishte Flamur Noka apo dhe Albana Vokshi.

Ata i bëjnë thirrje Nikollës që të hapte mikrofonin, ndërsa kjo e fundit ia lejoi fjalën Berishës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore