Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Hakerat iranianë zbulojnë informacione për të riun që goditi Berishën: Gert Shehu rezulton...

Hakerat iranianë zbulojnë informacione për të riun që

Gert Shehu, është i riu 31-vjeçar që goditi me grusht Sali Berishën sot në protestën e opozitës. 

Teksa Berisha e Ilir Meta marshonin me një grumbull njerëzish mbrapa në Bulevard, Shehu u shfaq papritur duke i shpëtuar vigjilencës së truprojave të kreut të PD-së dhe duke goditur ish-kryeministrin në fytyrë.

Më pas njerëzit e Berishës iu sulën njëherësh duke e goditur 31-vjeçarin, që përfundoi i gjakosur. 

Për incidentin kanë dërguar informacione dhe hakerat iranianë të "Homeland Justice". 

Në grupin e Telegram, ata shprehen se "emri i Gert Shehut rezulton i skeduar në databasat e policisë". 

Hakerat iranianë zbulojnë informacione për të riun që

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore