Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Habit Rama: Nuk e kam problem të më thonë gomar, por nëse më thonë hajdut....

Habit Rama: Nuk e kam problem të më thonë gomar, por nëse

Kryeministri Edi Rama ka folur lidhur ligjin anti-shpifje. I ftuar në emisionin “PolitikON”, Rama tha se nuk kishte probleme për ata që e ofendojnë, por me ata që e akuzonin pa fakte.

Sipas Ramës, nëse dikush thotë "gomar", ky është opinion, por nëse thotë "hajdut" është akuzë dhe duhen fakte.

“Nëse më thonë gomar është opinion por nuk kam probleme me të. Nëse më thonë hajdut nuk është opinion, është akuzë dhe duhet të ketë fakte. Në radhë të parë flas pse përceptohem armik i shtypit,”-tha Rama.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore