Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Grabitja perfekte”/ “Viktimë” e Rozeta Dobit edhe vëllai i Alda Klosit, ja çfarë i kanë vjedhur nënë e bir

“Grabitja perfekte”/ “Viktimë” e Rozeta Dobit edhe

Detaje të reja janë zbardhur nga “megavjedhjet” e kryera nga Rozeta Dobi dhe djali i saj, Havier.

Teksa nënë e bir janë në burg pas akuzave të ngritura nga ish-zyrtarja e Kryeministrisë, Alda Klosi, së fundmi janë zbardhur denoncime të reja kudër tyre, nga persona ku ajo ka punuar më parë.

Një ndër viktimat e Rozetës rezulton të jetë dhe vëllai i Alda Klosit, Leonard Ciko, i cili ka raportuar se i janë vjedhur disa bizhuteri. Mësohet se Ciko ka njohur disa nga bizhuteritë e bëra publike nga policia, duke kuptuar se ato ishin grabitu nga nënë e bir.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore