Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Grabitet gjatë natës shkolla 9-vjeçare në Shkodër/ Ja çfarë morën hajdutët

Grabitet gjatë natës shkolla 9-vjeçare në Shkodër/ Ja

Shkolla 9-vjeçare 'Ismail Qemali' në Shkodër është vjedhur gjatë natës së djeshme.

Mësuesit kanë konstatuar mëngjesin e sotëm se brenda shkollës kishte një mungesë të një laptopi, ndërsa grabitësit kanë tentuar të futen në sallën e kodimit, por nuk kanë arritur të hyjnë pasi dera ka qenë e blinduar.

Në ambientet e shkollës kanë shkuar forcat e policisë për të vlerësuar vjedhjen dhe për të hetuar ngjarjen. Nuk dihet ende se kush janë autorët, ndërkohë që pritet njoftim zyrtar nga policia.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore