Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Goditi makinën e prefektit dhe u largua, arrestohet shoferi në Korçë

Goditi makinën e prefektit dhe u largua, arrestohet shoferi në

Policia ka arrestuar shtetasin me inicialet D.XH., pasi goditi makinën e prefektit të Korçës, Nertil Jole. I arrestuari ka përplasur mjetin e prefekturës duke shkaktuar dëme materiale.

Në momentin kur u ndalua nga Policia, drejtuesi i mjetit rezultoi nën ndikimin e alkoolit. Pas kësaj u bë menjëherë shoqërimi i tij.

Njoftim i Policisë së Shtetit:

Korçë: Godet makinën e prefektit dhe largohet nga vendngjarja, kapet pas disa minutash drejtuesi i mjetit. Sipas informacioneve, bëhet me dije se në unazën e qytetit, një shtetas ka përplasur mjetin e prefekturës duke shkaktuar dëme materiale. Drejtuesi me iniciale D.Xh. është larguar nga vendngjarja duke u fshehur në një lagje të qytetit, ku u gjet nga policia e qarkullimit rrugor, ndërsa në testin e alkoolit rezultoi nën ndikimin e alkoolit. Pas kësaj u bë menjëherë shoqërimi i tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore