Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gjuzi i "prish" fjalimin Taulant Ballës, nxjerr parrulla në parlament: Nuk ka shanse PS për…(FOTO

Gjuzi i "prish" fjalimin Taulant Ballës, nxjerr parrulla në

Kujtim Gjuzi vijon të bëjë “shfaqje” në parlament. Deputeti në ikje, gjatë fjalës së kreut të grupit të PS, Taulant Balla, ka nxjerrë një parrullë ku paralajmëron se nuk do të ketë hapje negociatash dhe as bisedime me BE-në, sa kohë që Shqipëria qeverisët nga Partia Socialiste.

Në letrën e shkruar me dorë, thuhet: “S’ka shanse PS për bisedime me BE-në”.

Më herët, Gjuzi ka deklaruar se koalicioni ku garonte nuk i njeh këto zgjedhje, teksa thotë se deputetët e opozitës aktuale parlamentare janë më të mirët.

Ai gjithashtu thotë se Rama tashmë kërkon të shkarkojë Presidentin Meta pasi do të bëhet vetë President i Republikës./Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore