Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gjithë stafi me Covid-19, mbyllet qendra shëndetësore në Elbasan

Gjithë stafi me Covid-19, mbyllet qendra shëndetësore në

Stafi shëndetësor prej 5 personash në qendrën shëndetësore në lagjen Skënderbej ka rezultuar i prekur me Covid-19.

“Abcnews.al” raporton se të prekur kanë rezultuar 3 infermierë dhe 2 mjekë të cilët pas daljes së përgjigjes së tamponit janë karantinuar.

Për pasojë qendra shëndetësore është mbyllur. Nuk dihet ende ku do të transferohen shërbimet shëndetësore për banorët e kësaj zone.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore