Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gjendet i vdekur një person në Pogradec, policia dyshon se...

Gjendet i vdekur një person në Pogradec, policia dyshon se...

Gjendet një trup i pajetë brenda në banesë në lagjen “numër 4” në qytetin e Pogradecit. Dyshohet se viktima ka humbur jetën si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike.

Dyshohet që ngjarja të ketë ndodhur disa ditë më parë. Familjarët pasi e kanë kostatuar të vdekur kanë njoftuar policinë dhe trupi është çuar për ekzaminim në morg, nga ku pritet të dalë arsyeja e vdekjes.

Paraprakisht familjarët deklaruan se ka rënë në koktakt me energjinë elektrike. Policia po heton.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore