Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet i vdekur në rrugë një person në Tiranë, dyshimet e para

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet i vdekur në rrugë një person në

Një person, rreth 45-vjeç është gjetur i vdekur pasditen e së mërkurës në Tiranë.

Qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune. 

“Me datë 23.06.2021, në rrugën “Gramoz Pashko” tek Ish-Studenti, është gjetur pa shenja jete një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 45 vjeç. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak", thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore