Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gjendet e vetëvarur një 40-vjeçare në Tiranë

Gjendet e vetëvarur një 40-vjeçare në Tiranë

Një 40-vjeçare është gjetur e vetëvarur në një banesë në Shkozë të Tiranës. Sipas policisë, më datë 23.02.2021, në një ndërtesë të braktisur në Shkozë,  është gjetur e vetëvarur shtetasja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Nga këqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore