Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gjakmarrja përgjaku Kodrën e Diellit! Shpallet në kërkim autori që vrau Briken Sanajn (DETAJE)

Gjakmarrja përgjaku Kodrën e Diellit! Shpallet në kërkim

Vrasja tek Kodra e Diellit është dokumentuar me masën e sigurisë arrest me burg për autorin, i cili është shpallur në kërkim pasi ndodhet jashtë vendit.

Vrasja ka ndodhur për gjakmarrje, natën e 30 tetorit ku pak minuta para mesnate Briken (Skerdilajd) Sanaj është qëlluar nga një makinë tip “Benz” në lëvizje.

Sanaj ka qenë duke mbyllur makinën te garazhi i pallatit ku jetonte dhe është takuar me tre persona të njohur në trotuar./ Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore