Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Gert Shehu person me probleme mendore? Flet mjeku i cili ka trajtuar të riun që dhunoi Berishën: Që nga 2018-a...

Gert Shehu person me probleme mendore? Flet mjeku i cili ka trajtuar të

Sadik Lala, doktori i cili rezulton se ka trajtuar Gert Shehun, personin që dhunoi ditën e sotme ish-kryeministrin Sali Berisha, ka reaguar në lidhje me lajmet për shëndetin mendor të Shehut.

Lala shprehet se e ka trajtuar për probleme mendore Shehun që prej vitit 2018, dhe se raporti i bërë publik ditën e sotme është lëshuar nga ai.

“E kam parasysh kush është, është dokument autentik i firmosur nga ne. Mesa di unë është pacient me histori më të thellë, ka qenë te unë që në 2018-tën. Unë e kam lëshuar atë dokument dhe është autentik pa diskutim.”- tha doktori për Report Tv.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore