Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Gert Shehu mund të jetë përdorur nga..."/ Eksperti Karamuço flet për grushtin ndaj Berishës në "Zona Zero"

"Gert Shehu mund të jetë përdorur nga..."/ Eksperti

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka folur pasditen e sotme në emisionin “Zona Zero” në Top News për ngjarjen e ndodhur në protestën e opozitës, ku një i ri goditi me grusht kryetarin e PD-së, Sali Berisha.

Sipas Karamuços, sulmi ndaj Berishës po hetohet nga sektori i Antiterrorit.

“Duhet të hetohet se kush qëndron pas ngjarjes. Agresori dukej i ndërgjegjshëm. Ai mund të ketë pasur çrregullime mendore, por do jetë kuruar.

Ekziston dhe mundësia që Gert Shehu të jetë përdorur nga një vend jomiqësor i Shqipërisë, tha eksperti.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore