Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Frekuentohej nga mësues dhe fëmijë, bie zjarr në një qendër studimi në Tiranë

Frekuentohej nga mësues dhe fëmijë, bie zjarr në një

Një zjarri ka "shpërthyer" në një qendër studimi për fëmijë në Tiranë, vetëm një orë pas mesnate.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën "Thoma Koxhaj", ndërsa mësohet se ka vetëm dëme materiale.

Fatmirësisht incidenti nuk ndodhi në një orë gjatë ditës, pasi qendra është e mbushur me fëmijë dhe mësues.

Deri më tani ende nuk dihen arsyet që sollën shpërthimin e zjarrit, ndërsa grupi hetimore po heton mbi rrethanat e ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore