Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri në makinë

FOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e së martës.

Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur tek stacioni i fundit i Tiranës së Re, ku është hedhur në erë me tritol një makinë.

Gazeta SHQIP ka siguruar edhe pamje nga vendngjarja, ndërsa raportohet edhe për të plagosur.

Dhjetëra njerëz janë grumbulluar pas shpërthimit, ndërsa i plagosuri qëndron ende në timon.

FOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuriFOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri FOTOT/ Tronditet Tirana, atentat me tritol një të riu, i plagosuri

©Copyright Gazeta Shqip

Ky artikull është ekskluziv i Gazetës Shqip, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, "Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to". Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Gazeta Shqip dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore