Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari. Çfarë ndodhi në meshën e Krishtlindjes

FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.

Besimtarët e krishterë janë mbledhur këtë vigjilje Krishtlindjesh në katedralen e “Shën Palit” në Tiranë për të kremtuar lindjen e Krishtit.

Në disa pamje të sjella nga LSA, mes besimtarëve mund të shihet edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi si dhe deputeti Tom Doshi. Kryemadhi ishte e shoqëruar nga vajza e saj dhe ish-zëvendës ministrja e Arsimit Nora Malaj.

Lindja e Krishtit është një nga dy festat më të rëndësishme në kalendarin e fesë së krishterë.  Megjithatë, këto Krishtlindje vijnë si rrallë herë më parë pasi gjithë besimtarët nuk do të mund të mblidhen në objektet e kultit në mesnatë për meshën e rastit.

FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.FOTOT/ Tom Doshi i përqendruar, Kryemadhi mendjen tek celulari.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore