Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOT/ Po bënte stërvitje, ja ku u gjet i vdekur 45 vjeçari në Tiranë

FOTOT/ Po bënte stërvitje, ja ku u gjet i vdekur 45 vjeçari

Gazeta SHQIP mëson se 45 vjeçari që u gjet i pajetë në fushat pranë Qytet Studenti në kryeqytet ka qenë duke bërë stërvitje dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak.

Siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme, burri u gjet i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko”, tek Ish-Studenti.

Sipas policisë, nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Çfarë tha policia?

“Me datë 23.06.2021, në rrugën “Gramoz Pashko” tek Ish-Studenti, është gjetur pa shenja jete një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 45 vjeç. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”/Gazeta SHQIP

FOTOT/ Po bënte stërvitje, ja ku u gjet i vdekur 45 vjeçariFOTOT/ Po bënte stërvitje, ja ku u gjet i vdekur 45 vjeçariFOTOT/ Po bënte stërvitje, ja ku u gjet i vdekur 45 vjeçariFOTOT/ Po bënte stërvitje, ja ku u gjet i vdekur 45 vjeçari

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore