Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOT/ Nis magjia e festave, në sheshin “Skënderbej” ndizen dritat

FOTOT/ Nis magjia e festave, në sheshin “Skënderbej”

Mbrëmjen e kësaj të hëne janë ndezur dritat në qendër të sheshit “Skënderbej”. Në praninë e dhjetëra qytetarëve, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ndezi dritat shumëngjyrëshe.

Por jo vetëm kaq, në sheshin “Skënderbej” është ndërtuar fshati i festave që shpërndan magjinë e festave të fundvitit.

FOTOT/ Nis magjia e festave, në sheshin “Skënderbej”

Krahas Fan Zonës ku ndiqen ndeshjet e botërorit, po vendosen shtëpizat e drurit si dhe lodrat në shesh, ku fëmijë e të rinj do kenë mundësi të argëtohen në këtë periudhë festash.

Zbukurimet janë vendosur në të gjitha rrugët e kryeqytetit. Zbukurimi i qytetit për festat e fundvitit është një traditë që ndiqet prej vitesh tashmë.

FOTOT/ Nis magjia e festave, në sheshin “Skënderbej”

FOTOT/ Nis magjia e festave, në sheshin “Skënderbej”

FOTOT/ Nis magjia e festave, në sheshin “Skënderbej”

FOTOT/ Nis magjia e festave, në sheshin “Skënderbej”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore