Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOT/ Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë nga FBI

FOTOT/ Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë

Sali Berisha nëpërmjet një postimi dje në rrjetet sociale publikoi një mesazh të dërguar nga “Qytetarin digital”.

Në statusin e tij në Facebook, kreu i PD shkruante se Edi Rama është marrë nga FBI dhe është mbajtur për tri ditë në një ishull sekret.

Ndaj në rrjet ka nisur humori, duke postuar foto të kreut të qeverisë sikur është në ishull.

FOTOT/ Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë

FOTOT/ Dalin pamjet e Ramës nga ishulli ku u mbajt për tri ditë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore