Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, një vajzë në gjendje të rëndë

FOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, një

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të premte në aksin rrugor Elbasan-Peqin, pranë fshatit Paper, ku janë përplasur dy automjete.

Shkak i këtij aksident dyshohet të jetë parakalim i gabuar i një prej automjeteve.

Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur dy persona, mes tyre një vajzë e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton mbi zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti. Shihni fotot e publikuara nga Top Channel.

FOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, njëFOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, njëFOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, njëFOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, një

FOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, një

FOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, një

FOTOT/ Aksident i frikshëm, shkatërrohen dy makina, një

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore