Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOLAJM/ Tirana mirëpret 27 lidera europianë, çfarë po ndodh në qiell?

FOTOLAJM/ Tirana mirëpret 27 lidera europianë, çfarë po

Tirana është kthyer sot epiqendra e politikës europiane në kuadër të samitit BE-Ballkani Perëndimor, që po mbahet në kryeqytet.

Kryeministri Rama është duke i prirë liderëve europianë dhe të Ballkanit drejt sallës ku do të zhvillohet samiti sotëm.

Kjo është një ditë e rendësishme për kryeqytetin shqiptar, nga i cili sot po transmetohet në gjuhët e të gjithë BE-së.

Që prej orëve të para të mëngjesit dhe deri më tani, në Shqipëri kanë ardhur liderët europianë. Kjo vërehet edhe në hartën e trafikut ajror të Shqipërisë të siguruar nga Abcnews.al, ku siç duket avionët e liderëve të BE-së kanë fluturuar drejt Tiranës duke u ulur në Rinas.

FOTOLAJM/ Tirana mirëpret 27 lidera europianë, çfarë po

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore