Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOLAJM/ Rama mirëpret Vuçiç me përqafime e shtrëngime duarsh, erdhi në Tiranë për Samitin e BE-së pasi nuk kishte konfirmuar pjesëmarrjen

FOTOLAJM/ Rama mirëpret Vuçiç me përqafime e

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka mbërritur në Tiranë për Samitin e BE-Ballkani Perëndimor.

Kryeministri Edi Rama i ka uruar mirëseardhjen Vuçiçit dhe ka shkëmbyer me të shtrëngime duarsh dhe përqafime.


Kujtojmë se Vuçiç e vendosi ditën e djeshme që do të merrte pjesë në Samit, pasi më herët ai deklaroi se e kishte bojkotuar këtë Samit, për shkak të mosmarrëveshjeve me Kosovën.

FOTOLAJM/ Rama mirëpret Vuçiç me përqafime e

FOTOLAJM/ Rama mirëpret Vuçiç me përqafime e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore