Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

FOTOLAJM/ "Përqafimi i vitit!" Rama shtrëngon pranë vetes Taulant Ballën

FOTOLAJM/ "Përqafimi i vitit!" Rama shtrëngon pranë

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm mbrëmjen e sotme në konceritn që është duke u zhvilluar në sheshin "Skënderbej" për çeljen e negociatave. 

Pai takoi të gjithë të pranishmit të kabinetit qevberitar, duket se Rama i ka dhurua kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla një përqafim të ngrohtë.

Madje Balla u dërgua para të gjithëve që të merrej me organizimin e ceremonisë. Si shpërblim mori një përqafim nga kryeministri Edi Rama.

Fotoja, goxha e ndjerë, e shkrepur nga LSA transmeton emocion dhe është bërë virale në rrjetet sociale.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore