Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOLAJM/ Mes reve të zeza dhe diellit, Ksamili sërish duket fantastik

FOTOLAJM/ Mes reve të zeza dhe diellit, Ksamili sërish duket fantastik

Jugu i Shqipërisë është një nga destinacionet më të preferuara të turistëve vendas e të huaj.

Padyshim, kur përmendim jugun mendja na shkon edhe tek Ksamili, si një nga vendet më ekzotike.

Pamjet që na vijnë nga ky vend janë tejet interesante. 

Në sfond shikohet që një pjesë e plazhit është mbuluar komplet nga re të zeza, ndërsa në anën tjetër qielli është i hapur.

Megjithatë dyzimi i motit nuk i ka ndaluar pushuesit të vazhdojnë ditën e tyre të plazhit. 

Ditë e fundit moti është luhatur goxha. Një stuhi e rrebesh përfshiu vendin, ku shkaktoi edhe një të vdekur nga Himara.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTOLAJM/ Mes reve të zeza dhe diellit, Ksamili sërish duket fantastik

FOTOLAJM/ Mes reve të zeza dhe diellit, Ksamili sërish duket fantastik

FOTOLAJM/ Mes reve të zeza dhe diellit, Ksamili sërish duket fantastik

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore