Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOLAJM/ Me Zahon dhe Lindën, Rama shfaqet duke bërë xhiro në Vlorë, detaji i veçantë që ra në sy

FOTOLAJM/ Me Zahon dhe Lindën, Rama shfaqet duke bërë xhiro

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga qyteti i Vlorws, duke treguar se po e kalon funjavën në jug të Shqipërisë.

Në foto, kreu i qeverisë shfaqet teksa ecën në Lungomare me gruan e tij, Lindën dhe djalin e vogël Zaho. Ajo që bie në sy është fakti që të tre janë veshur sportiv dhe me të zeza.

Vlora është një nga qytetet e preferuara Edi Ramës, i cili herë pas here zgjedh të kalojë fundjavën bashkë me familjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore